Freego Energy - Jaunās sērijas gaisa dzesētāji

Sazinieties ar mums:

+371 27009306

+371 29166263

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

 

Čilleriem WATER ВОХ ar ūdens dzesēšanu nav nepieciešama obligāta izvietošana ārpus telpām, jo tām nav nepieciešams ārējais gaiss. Tās var atrasties arī telpās. Tas ir ļoti svarīgs faktors, jo dažkārt liela ārējā laukuma ar gaisa dzesēšanu elementāri nav. Un tad nāk palīgā čilleri ar ūdens dzesēšanu.

Mazie gabarīti un to, ka nav nepieciešams ārējais gaiss, ļauj to uzstādīt ēku iekšpusē. Acīmredzamais čilleru pluss ir iekšējais izvietojums - iespēja izmantot tīru ūdeni kā aukstuma nesēju. Tas būtiski atvieglo visas sistēmas ekspluatāciju kopumā, paaugstina tās efektivitāti, samazina korozīvo ietekmi uz cauruļvadiem un armatūru, paaugstina sistēmas ekoloģiskumu.

 Čilleri ar kondensatoru ūdens dzesēšanu vai ar izturīgiem kondensatoriem ir paredzēti mazo un vidējo komerciālo un rūpniecisko sistēmu apkalpošanai. Montāžas kompaktums un vienkāršība - šīs sērijas agregātu galvenās priekšrocības. 

Atbilstoši standartam Eurovent LCP/A/P/C/AC, ūdens iztvaikotājā Tint/Tout 12/7°С, ūdens kondensatorā = 30/35°С ar ūdeni dzesējamos čilleros
Atbilstoši standartam Eurovent LCP/A/P/C/AC, ūdens iztvaikotājā Tint/Tout 12/7°С, kondensācijas temperatūra = 45°С bezkondensatoru čilleriem.

WaterBox-description.pdf

 

 

AirTwin

AirTop

VentCool

AirScrew

WaterBox

WaterScrew