Freego Energy - Jaunās sērijas gaisa dzesētāji

Sazinieties ar mums:

+371 27009306

+371 29166263

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Uzņēmums Freego Energy ir mūsdienīgs industriālās aukstuma tehnikas ražotājs kopš 2009. gada sākuma. Galvenais ražošanas virziens ir dzesinātāji un daudzkompresoru dzesēšanas iekārtas. Uzņēmums vairāku gadu garumā ir izstrādājis un saražojis vairākus simtus individuālu pasūtījumu, ievērojot pasūtītāju prasības. No mūsu ražotnes konveijeriem ir nākuši desmitiem megavatu aukstuma.

Vairāku gadu garumā dzesinātāju ražošana ir tikusi pastāvīgi modernizēta un papildināta ar mūsdienīgām tehnoloģijām dažādos ražošanas procesa etapos.

Ražotne ir aprīkota ar vismodernāko aprīkojumu, kas ļauj ar izlaist dzesēšanas iekārtas jebkurām lietojuma jomām, ievērojot augstus precizitātes un kvalitātes standartus.

Mūsu ražotne. Liekšanas aprīkojums ar datora skaitlisko programmvadību (CNC).

Mūsu ražotne. Augstas precizitātes lāzera aprīkojums.

Metālapstrādes cehā darbam ir pieejams augstas precizitātes CNC griezējs, CNC liekšanas aprīkojums,, metāla ciršanas aprīkojums, magnētiskais liekšanas aprīkojums, kā arī daudzveidīgs metināšanas aprīkojums.

Izstrādājumu krāsošana tiek veikta, izmantojot mūsdienīgas pulverkrāsošanas iekārtas, kā rezultātā mūsu uzņēmuma izlaistajiem korpusiem tiek garantēts ilgs kalpošanas ilgums.

Montāžas cehs ir aprīkots ar visu veidu pneimatiskajiem instrumentiem un elektriskajiem instrumentiem, kas, pateicoties minimālām fiziskas piepūles prasībām, ļauj novērst nekvalitatīvu ražošanas procesu atsevišķu sarežģītu ražošanas darbību ietvaros. Cauruļu lodēšanu veic kvalificēti darbinieki, kam šajā darba jomā ir jau vairāk nekā 10 gadus ilga pieredze.

Elektrisko sadales paneļu montāžas nodaļā tiek ievēroti visi Krievijas likumdošanā noteiktie valsts standarti (GOST).

Dzesēšanas iekārtu testēšanas un kvalitātes kontroles cehs ļauj garantēt aprīkojuma pircējiem pilnīgu izlaižamās produkcijas kontroli līdz pat tās nosūtīšanas brīdim.

Uz mūsu pašreizējā uzņēmuma bāzes ir izveidots servisa dienests, kas var pieņemt mūsu uzņēmuma izlaistās dzesēšanas sistēmas.

Mūsu uzņēmums ir izstrādājis vismūsdienīgākos dzesinātājus, un mēs ar pārliecību varam apgalvot, ka Dzesinātāju lietojuma joma ir ļoti plaša. Jebkurā rūpniecībā, kur ir nepieciešams dzesēt jebkādu šķidrumu, ir nepieciešams dzesinātājs. Protams, var izmantot caurteces ūdeni, taču šādai metodei ir daudz trūkumu. Pirmkārt, caurteces ūdens ir ļoti dārgs, kas negatīvi ietekmēs produkcijas pašizmaksu. Otrkārt, caurteces ūdenim nav stabilas caurgadīgas temperatūras, kas ietekmē izlaižamās produkcijas kvalitāti un ātrumu. Dzesinātājs ļauj izmantot ūdeni cikliski, kas nenoved pie nevēlamām papildu izmaksām, kā arī ļauj pie ieejas aprīkojumā nodrošināt tehniskajās prasībās noteikto temperatūru. Tāpat jums radīsies arī papildu energoresursu patēriņš, taču tas tik un tā būs daudzkārt mazāks nekā tad, ja jūs izmantotu caurteces ūdens metodi. Turklāt uzņēmumos ne visās vietās ir pieejams pietiekams ūdensvada spiediens.