Freego Energy - Jaunās sērijas gaisa dzesētāji

Sazinieties ar mums:

+371 27009306

+371 29166263

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

 

Rūpnieciskie čilleri - AIR V-PLUS sērijas saldēšanas iekārtas, kas aprīkotas ar spirālveida kompresoriem, ass ventilatoriem un plākšņveida iztvaikotājiem. Agregātiem AIR V-PLUS ar jaudu no 170 līdz 380 kV ir moduļa veida konstrukcija, pateicoties tam, tos var apvienot kopīgā sistēmā un pārvaldīt pēc Master/Slave shēmas.

Šo čilleru sēriju izmanto gaisa kondicionēšanas centrālajās sistēmās, pārtikas, ķīmiskās un citos rūpniecības uzņēmumos. Šādi agregāti ir paredzēti, lai samazinātu siltumnesēja temperatūru, ar tās sekojošu nodošanu patērētājam, kondicionēšanas sistēmās - uz fankoilu. Pateicoties plašam jaudas un tehnisko iespēju diapazonam, kondicionēšanas sistēmās, čilleri tiek izmantoti jebkuru laukumu tirdzniecības telpās.

Pārtikas rūpniecībā šādas iekārtas ļauj atdzesēt ūdeni un dzērienus, bet farmācijas uzņēmumos tie veicina medikamentu ilgstošu uzglabāšanu. Turklāt rūpnieciskie čilleri tiek izmantoti sporta un veselības jomā: ar to palīdzību atdzesē slidotavas un ledus laukumus.

  • Atbilstoši standartam Eurovent LCP/A/P/C/AC, ūdens iztvaikotājā Tint/Tout 12/7°С, ūdens kondensatorā = 30/35°С ar ūdeni dzesējamos čilleros. Atbilstoši standartam
    Eurovent LCP/A/P/C/AC, ūdens iztvaikotājā Tint/Tout 12/7°С, kondensācijas temperatūra = 45°С bezkondensatoru čilleriem. 

AirV-description.pdf

AirTwin

AirTop

VentCool

AirScrew

WaterBox

WaterScrew